Aby w optymalny sposób korzystać z serwisu, włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce

Na stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Akceptuj

 • Segna
  ul. Zwycięstwa 12/7 44-100 Gliwice KRS: 0000472843 Segna Polska Sp. z o. o.

  LeadYourTeam™ Zarządzanie zespołem

  Warsztat pozwoli Ci lepiej zrozumieć różnorodne zachowania Twoich pracowników oraz wyposaży Cię w narzędzia ułatwiające radzenie sobie w trudnych sytuacjach. Dzięki temu będziesz mógł lepiej wykorzystywać kompetencje swoich pracowników oraz dostosowywać do nich swój styl zarządzania oraz rodzaj powierzanych obowiązków.

  www.segna.pl
 • Płace w sytuacjach wątpliwych uwzględniające zmiany w 2013r.

  Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom gruntowej wiedzy z naliczania wynagrodzeń / zasiłków w sytuacjach wątpliwych, które niekiedy nie mają wprost odniesienia do przepisów prawnych. Przepisy dotyczące wynagrodzeń i innych świadczeń ze stosunku pracy są trudne do odczytania nie tylko dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z płacami, lecz także dla osób stosujących je na co dzień. Niejednokrotnie sprawiają problem w ich praktycznym wdrożeniu w życie.

  www.totalexpert.edu.pl
 • emka szkolenia
  ul. Karolinki 58 pok. 302, 44-100 Gliwice "eMKa Szkolenia" Magdalena Klepczyńska

  Kursy SEPowskie, Uprawnienia Elektyczne do 1 kv, Uprawnienia gazowe i dla palaczy CO

  Jak uzyskać lub odnowić uprawnienia elektryka, uprawnienia SEP, pomiary elektryczne, uprawnienia grzewcze, palacza CO lub gazowe? W trakcie jednego spotkania można uzyskać lub odnowić uprawnienia Eksploatacji lub/i Dozoru w trzech grupach( do wyboru): G1 – uprawnienia elektryczne do 1 kV lub powyżej - nazywane również uprawnieniami SEPowskimi; G2- uprawnienia energetyczne – nazywane również uprawnieniami palacza CO lub grzewczym; G3 – uprawnienia gazowe.

  www.emkaszkolenia.pl
 • Ogólne szkolenia techniczne

  Nowoczesne techniki telekomunikacyjne, w szczególności GSM, GPRS, UMTS, planowanie sieci radiowych, sygnalizację, LTE/EPS, IMS/RCS, telemetria.

  www.leliwa.com
 • CDSIZAR

  Negocjacje handlowe

  Negocjacje to oczywiście nie atakowanie, czy też wymuszanie pewnych rozwiązań. Przynajmniej nie w swoich wzorcowych założeniach. To skomplikowany proces, którego trzeba się nauczyć. Niekoniecznie metodą prób i błędów, ale decydując się na dokształcanie w tym zakresie, na przykład poprzez czytanie książek, artykułów, czy branie udział w szkoleniach. Tylko w ten sposób będziemy mogli prowadzić biznes, który będzie dochodowy. W wolnorynkowej rzeczywistości wygrywają bowiem Ci, którym nie są straszne nawet bardzo skomplikowane negocjacje.

  www.leliwa.com
 • Segna
  ul. Zwycięstwa 12/7 44-100 Gliwice KRS: 0000472843 Segna Polska Sp. z o. o.

  DealMaker™ – Negocjacje biznesowe Aktywny trening negocjacyjny

  Trening negocjacji pozwoli Ci osiągnąć wysokie wyniki podczas najtrudniejszych rozmów prowadzonych z doświadczonymi partnerami negocjacyjnymi z drugiej strony stołu. Uzyskasz kompetencje, dzięki którym rozwiążesz konflikty. Twoje argumenty trafią do negocjatorów. Uzyskasz większe korzyści z rozmów o cenach, terminach płatności i lepiej zabezpieczysz własne interesy. Zwiększysz swoją siłę przebicia.

  www.segna.pl
 • Podatek od towarów i usług – nowelizacja ustawy wchodząca w życie od 1 października 2013r. oraz od 1 stycznia 2014r.

  Zakres szkolenia: Rozszerzenie listy towarów, do których nabycia podatnik jest zobowiązany stosować tzw. odwrotne obciążenie przy rozliczaniu podatku VAT; solidarna odpowiedzialność podatkowa nabywców niektórych towarów; modyfikacja przepisów dotyczących momentu powstania obowiązku podatkowego; nowe terminy wystawiania faktur; a moment powstania obowiązku podatkowego; Obniżanie podatku należnego o kwotę podatku naliczonego, Podstawa opodatkowania podatkiem od towarów i usług; zwolnienie z podatku VAT sprzedawanych składników majątkowych wyłącznie związanych z działalnością zwolnioną z podatku; zwolnienie podmiotowe z podatku od towarów i usług; przepisy przejściowe i kolizyjne.

  www.totalexpert.edu.pl
 • emka szkolenia
  ul. Karolinki 58 pok. 302, 44-100 Gliwice "eMKa Szkolenia" Magdalena Klepczyńska

  Techniki sprzedaży produktów/usług. Sprzedaż bezpośrednia. sprzedaż telefoniczna.

  Celem warsztatu jest zatem opanowanie praktycznych technik, konkretnych wypowiedzi, dzięki którym możliwe będzie osiągnięcie korzystnego klimatu rozmowy, a w konsekwencji zmniejszenie lęku zakupowego klienta i doprowadzenie do finalizacji sprzedaży.

  www.emkaszkolenia.pl
 • Szkolenia techniczne oparte na rozwiązaniach i aplikacjach firmy Ericsson

  Nasi instruktorzy zapewniają najwyższą jakość szkoleń dla Ericssona i jego klientów na całym świecie.

  www.leliwa.com
 • CDSIZAR

  Coaching managerski

  Coaching menedżerski jest formą indywidualnej współpracy klienta z trenerem w celu zrozumienia i przezwyciężenia napotykanych w pracy wyzwań.

  www.leliwa.com
 • Segna
  ul. Zwycięstwa 12/7 44-100 Gliwice KRS: 0000472843 Segna Polska Sp. z o. o.

  SellForce™ – Skuteczna sprzedaż

  Po tym warsztacie zwiększysz efektywność w zakresie sprzedaży: sposobów przekonywania, prowadzenia prezentacji handlowej, rozumienia potrzeb i psychologii klientów, odpowiadania na obiekcje klientów.

  www.segna.pl
 • Kurs kadrowo-płacowy dla początkujących.

  Zakres szkolenia: Omówienie zmian przepisów prawnych i podatkowych dotyczących świadczeń pracowniczych na 2013 rok. Zmiany w przepisach o podróżach służbowych od 01.03.2013r. – przykłady praktyczne zastosowania, delegowanie pracowników za granicę. Treść umowy o pracę, a jej wpływ na składniki na liście płac; naliczanie wynagrodzeń 2013r. Ustalanie wysokości poszczególnych wybranych składników; wypłata wynagrodzeń i potrącenia/zajęcia; świadczenia nieodpłatne oraz wypłacane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

  www.totalexpert.edu.pl
 • emka szkolenia
  ul. Karolinki 58 pok. 302, 44-100 Gliwice "eMKa Szkolenia" Magdalena Klepczyńska

  Szkolenia dla Radców Prawnych

  Organizujemy szkolenia, które podnoszą kwalifikacje zawodowe wg Uchwały KIRP z dnia 6 czerwca 2008 nr 30/VII/B/2008 w sprawie określenia zasad wypełniania przez radcę prawnego obowiązku brania udziału w szkoleniach zawodowych. Szkolenia te prowadzą głównie Sędziowie oraz obecni lub byli prawnicy związani z administracją państwową.

  www.emkaszkolenia.pl
 • Planowanie sieci komórkowych

  Zapewniamy zarówno wsparcie techniczne jak i doradztwo w ramach planowania sieci komórkowych z punktu widzenia pokrycia, pojemności i jakości sieci, również przy użyciu narzędzia firmy Ericsson - TEMS Cell Plannera.

  www.leliwa.com
 • CDSIZAR

  Zarządzanie poprzez cele

  Warsztat szkoleniowy pokazuje jak zarządzać przez cele, jak je wytyczać, jak zadbać, by były akceptowane prze zespół, jak przekładać na działanie.

  www.leliwa.com
 • Segna
  ul. Zwycięstwa 12/7 44-100 Gliwice KRS: 0000472843 Segna Polska Sp. z o. o.

  PlanTime™ - Zarządzanie sobą w czasie

  Mamy rozwiązanie. Zapraszamy na szkolenie z organizacji własnego czasu pracy metodą GTD. Szkolenie to jest skierowanie do wszystkich, którzy chcą poprawić jakość swojej organizacji czasu pracy, do osób które pragną zminimalizować stres z tym związany. Pracowników każdego szczebla każdej organizacji, menedżerów średniego i wyższego szczebla, urzędników państwowych i samorządowych oraz tych wszystkich dla których umiejętne zarządzanie własnym czasem jest ważną rzeczą z punktu widzenia pracy zawodowej.

  www.segna.pl